Yükleniyor ...
Özel Derslerimiz


Matematiksel fizik alanında çalışmalar yapan Özgür GÜLTEKİN Matematik, Geometri ve Fizik alanlarında özel ders vermektedir.

Moleküler Biyoloji ve Genetik , Biyokimya alanlarında çalışmalar yapan Esra YAZICIOĞLU Biyoloji ve Kimya alanlarında özel ders vermektedir.

Başka öğretmenlerle birlikte çalışma yapmıyoruz. Sadece matematik ve fen bilimleri alanlarında özel dersler veriyoruz. Tüm öğrencilerimizi birlikte ilgileniyor, onun başarıya ulaşabilmesi için birlikte gözlem ve değerlendirme yapıyoruz.

Cadde Life Dergisi'nin Özgür GÜLTEKİN ile Yaptığı Röportaj

Bire bir özel dersler için iletişime geçiniz.

Matematik - Geometri


Fen Bilgisi

Matematik - Geometri


Fizik


Kimya


Biyoloji

Calculus


Genel Fizik


Elektromanyetik Teori


Diferansiyel Denklemler


Olasılık ve İstatistik


Matematiksel İstatistik


Lineer Cebir

Pedagojik Yaklaşım ve Psikolojik Destek


Lise giriş sınavlarına ve üniversite giriş sınavlarına hazırlıkta bütün yıl boyunca çalışma programının oluşturulması ve düzenlenmesi, kontrol edilmesi, yaşamın her alanında öğrencinin planlanması, öğrencinin yeteneklerinin açığa çıkartılması ve kişinin bu doğrultuda özgüven kazanması, özel derslerimizin ayrılmaz parçasıdır.

7/24 Özel Ders


Bir sonraki gün sınavınız var. Çalıştınız ve yetiştiremediniz. Saat kaç olursa olsun özel ders isteyebilirsiniz. Gece 2:00 de bile özel ders almanız olanaklıdır.

Bizim yöntem ve disiplinimiz ile çalışanlar sınav endişesi taşımaz başaracaklarını bilirler.


Yarıyıl ve Yaz Tatili Özel Ders Çalışmaları


Yarıyıl tatili öğrenciler için verimli değerlendirilebilecek önemli bir zamandır. Ara sınıf öğrencileri yeni dönemin derslerine daha erken başlayarak, hatta bu dersler için gerekli olan temel eksiklerini kapatarak yeni dönemde başarıyı daha kolay yakalayabileceklerdir. Liselere giriş sınavlarına ve Üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de bu dönem atılım yapılabilecek bir zamandır. Öğrencilerin düzeyini 10-12 günlük yoğun bir program ciddi anlamda etkilemektedir. Bu çalışmalar sınavlara hazırlanan öğrencilerin yıl içindeki motivasyonlarının artması için de faydalıdır. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji alanlarında öğrencilerimiz başarana kadar inatla öğretmeye devam ediyoruz. Yarıyıl tatili için yoğun (hızlandırılmış değil) çalışmalarımızla öğrencilerimize ciddi basamaklar atlıyoruz.

Yarıyıl ve Yaz Tatili İçin Calculus (Limit, Türev, İntegral) Grubu

(Tüm 12. sınıf Matematiği ve AYT Matematik)

Calculus Konuları nelerdir?

Limit, Türev, Belirsiz İntegral, Belirli İntegral ve tümünün özel uygulamaları.

Neden Önemlidir?

Bu konular, AYT matematiğinin omurgasını yani önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Sözünü ettiğimiz bu konuların öğrenilmesi AYT sonucunu kesinlikle büyük ölçüde etkileyecektir. Ayrıca ileride mühendis veya temel bilimci olacak kişilerin üniversite matematiği bu konulardan oluşmaktadır. Calculus konularının doğru bir temelde öğrenilmesi öğrenciye bilimsel düşünme eğilimi kazandırdığı gibi üniversite derslerinde de büyük kolaylıklar sağlayacaktır. 12. sınıf matematik konularının tümü bu çalışmalarda öğretilecek olan calculus konuları içindedir. Bu dersleri yarıyıl tatilinde tamamlayan öğrenciler 12. sınıf matematiğinde hiç bir güçlük çekmeyeceği gibi AYT matematiği için yapılacak hazırlıkta da büyük bir rahatlığa sahip olacaklardır. Bu dersleri alan öğrenciler, 12. sınıfın tüm matematik konularını da bitirmiş olacaklardır. Böylece hem okulda başarı sağlanacak hem de üniversite giriş sınavlarına hazırlık için daha fazla zamana sahip olacaklardır. Ayrıca öğrencilerin AYT matematiğinde en çok zorlandıkları konular bunlar olduğu için, öğrenciler açısından önemli bir güçlük ortadan kalkacaktır. Her şeyin a'dan z'ye tartışıldığı, sıfırdan inşa edildiği, öğrencilerin bir bakıma gerçek matematikle tanışacağı bu dersler kaçırılmayacak bir fırsattır.

Dersleri kim verecektir? Konular nasıl işlenecektir?

Dersler, Özgür Gültekin tarafından verilecektir. Konular sıfırdan başlanarak anlatılacaktır. En ince detaylara inilerek öğrencilerin her şeyi kavraması sağlanacaktır. Öğrenilen kavramların uygulamaları tartışılacak ve çok sayıda soru çözülecektir.

Yarıyıl ve Yaz Tatili için Biyoloji ve Kimya

Birçok öğrenci fizik dersini zor bularak sadece fizik çalışmaya yönelmektedirler. Oysa aynı emek ve zamanın bir kısmını kimya ve biyoloji derslerini çalışmaya ayırarak üniversite giriş sınavlarının fen bilimleri testinin yaklaşık üçte ikisini oluşturan bu alanlarda da başarı elde etmek mümkündür. Öğrencilerimize fizik eksiklerini tamamlamalarıyla birlikte mutlaka kimya ve biyoloji derslerine de gereken önemi vermelerini öneriyoruz. Biyoloji ve kimya dersleri Esra Yazıcıoğlu tarafından verilmektedir. Öğrencinin düzeyine özgü 10-15 günlük çalışma programları hazırlanmaktadır.

İletişim için tıklayınız...